polski  
 
0

WARTOŚĆ: 0.00 PLN
Producenci
Promocje
Newsletter

1. Właścicielem sklepu jest firma P4 Prędki s.c.  A. Prędki, M. Prędka  Szaniec 197a 28-100 Busko-Zdrój

2. Wypełniając formularz rejestracyjny Klient wyraża jednocześnie zgodę na umieszczenie swoich danych osobowych w bazie sklepu internetowego.

3. Dane osobowe przekazywane przez Kupującego są przetwarzane przez sklep www.p4predki.eu

4. Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w celu realizacji umowy.

5. Jeśli kupujący wyrazi na to zgodę, dane są przetwarzane również w celu informowania o nowych produktach, usługach oraz promocjach oferowanych przez sklep www.p4predki.eu

6. Dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom dla celów marketingowych.

7. Kupujący ma prawo wglądu do swoich danych, żądania ich korekty lub uzupełnienia oraz ich usunięcia.


WARUNKI SPRZEDAŻY

1. Obecność towaru w cenniku sklepu internetowego nie oznacza dostępności towarowej i możliwości realizacji zamówienia. Oferta zawarta w sklepie nie jest ofertą handlową w myśl przepisów prawa handlowego. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian

2. Ceny produktów podane w Sklepie Internetowym nie uwzględniają kosztów dostawy zamówienia.

3. Kupujący może złożyć zamówienie poprzez:
a. klikniecie ikony „kupuję” zamieszczonej przy produkcie oraz wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie internetowej: www.p4predki.eu
b. kontakt ze sklepem za pomocą poczty elektronicznej o adresie: biuro@p4predki.eu
c. kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 do 15:00.

4. Dokładamy należytej staranności, aby treść oferty sprzedaży towarów jak najdokładniej odpowiadała rzeczywistości. Z uwagi na możliwość wystąpienia błędów podczas dokonywanej aktualizacji (np.cen, konfiguracji, itd.) - ewentualne rozbieżności zostaną skorygowane w trakcie potwierdzenia zamówienia przez Sklep Internetowy.

5. Każde złożone zamówienie potwierdzane jest w ciągu 24-48 godzin przez pracownika sklepu telefonicznie, pocztą elektroniczną . Pracownik sklepu weryfikuje dane osobowe Klienta i potwierdza fakt złożenia zamówienia, koszt i termin dostawy. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających realizację złożonego zamówienia sklep zastrzega sobie prawo do wstrzymania jego realizacji - o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego.

6. W przypadku ewentualnej zmiany cen produktów, sklep niezwłocznie zobowiązuje się do poinformowania o tym klienta. W razie braku akceptacji nowej ceny zamówienie na określony produkt nie będzie realizowane.

GWARANCJE, REKLAMACJE I ZWROTY

1. Produkty oferowane w sklepie są fabrycznie nowe. Warunki gwarancji określają producenci produktów lub ich autoryzowani przedstawiciele na terenie Polski. Uprawnienia z tytułu gwarancji należy wykonywać zgodnie z warunkami zamieszczonymi w karcie gwarancyjnej. Podstawą przyjęcia reklamacji jest dowód zakupu.

2. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady fizyczne, powinien odesłać go przesyłką pocztową lub kurierem na adres firmy, po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym ze Sprzedającym. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę, opis przyczyny reklamacji oraz wszelkie dokumenty z nim związane. Przesyłka musi być odesłana w oryginalnym opakowaniu producenta (jeśli był w taki spakowany). Towar uszkodzony zostanie naprawiony/wymieniony na pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny towaru lub zaoferuje mu do wyboru inne dostępne w sklepie towary.

 3. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko na podstawie protokołu reklamacyjnego spisanego w obecności doręczyciela. 

4. Kupujący ma prawo do pisemnego odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w terminie 10 dni.

5. W przypadku o którym mowa w pkt.4 Kupujący zobowiązany jest do niezwłocznego zwrotu towaru nie później niż w terminie 14 dni.

6. Zwrot towaru następuje na koszt Kupującego.

ZAMÓWIENIA
KONTAKT
©    Oprogramowanie sklepu internetowego web-market.pl
Wygląd:
polski

^
Strona wykorzystuje pliki cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia w Twojej przeglądarce.